polčas: 4:1

Góly: 38´,54´,56´Mišo, 11´Kramár, 70´Baranovský

Zostava: Nemochovský - Kramár, Silný (7´Baranovský), Ručka, Kotteš - Kravárik, Klokner, Gálus, Turcár (36´Banič) - Mišo (66´Houdek), Slovák

Náhradníci: Stríž, Hinca, Banič, Houdek, Kedro, Baranovský

Dva rozdielne polčasy, keď každé mužstvo malo trinásteho hráča v podobe silného vetra. Začiatok, sme si takto vôbec nepredstavovali, pretože domáci rýchlik Samo Šturdík sa prehnal obranou a nekompromisne zakončil. Už o dve minúty musel ihrisko pre svalové zranenie opustiť Ondro Silný. Keď Dávid Kramár vyrovnal, vyzeralo to, že chalani už začnú fungovať ako sme na nich zvyknutí, no opak bol pravdou. Po zbytočných chybách, kedy si vybral slabší deň aj Denis Nemochovský sme do polčasu ešte trikrát inkasovali. Po zmene strán sa chalani aj zásluhou spomínaného vetra do súpera zakusli a do konca zápasu ho do ničoho nepustili. Matej Mišo rýchlo znížil na rozdiel dvoch gólov. Nedlho mohol byť stav nerozhodný, ale ďaľší hráč čo nemal dnes svoj deň, Maťo Slovák svoje tutovky trestuhodne pozahadzoval. Zápas mali chalani už vo svojich rukách, len tie góly stále neprichádzali. Ale prišla dvojminútovka Mateja Miša, ktorý dvakrát v krátkom čase prekonal Nicolasa Voščinára a dorovnal skóre zápasu. Keď v 66.minúte musel odstúpiť pre zranenie z ihriska, vyzeralo to na deľbu bodov. Tú však na naše šťastie nepripustil Bobanko, keď krásnou strelou pár sekúnd pred koncom rozhodol o vydretom víťazstve hráčov Zvončína.