Góly: 40´ Slovák , 56´Baranovský, 70´Mišo

ŽK: Ručka

Zostava: Nemochovský - Ručka (68´Kramár), Silný, Turcár (46´Banič), Kotteš - Baranovský (65´Kortiš), Gálus, Kravárik - Klokner, Mišo, Slovák

Náhradníci: Stríž, Banič, Kortiš, Hinca, Kedro, Kulich, Kramár, Houdek

Majcichov potvrdil stúpajúcu formu a prezentoval sa na našom trávniku celkom dobrým výkonom. Domáci museli hrať do plných, súper dobre bránil, prehusťoval priestor pred šestnástkou, potom sa spoliehal na brejky hlavne na najlepšieho strelca súťaže Jána Holoviča. Zvončania hrali prevažne na polke svojho súpera, ale akosi sa pohnevali s koncovkou a proti bola aj šťastena. Trikrát prekonaného brankára zastavila konštrukcia brány. Trest prišiel tesne pred prestávkou, v poslednej minúte pekne trafil David Parák. Chlapci po prestávke zmobilizovali sily a ešte viac sa zakusli do súpera. Po piatich minútach sa podarilo vyrovnať Martinovi Slovákovi, netradične hlavou. Naďalej sme tlačili no lopta si po dobrých pokusoch Kloknera, Gálusa či Miša akosi nevedela nájsť cestu do siete. Medzitým práve Holovič zvŕtal našu obranu, ale tiež mu nebolo súdené dať gól. Vo svojej najväčšej šanci vytiahol Denis Nemochovský zlomový zákrok zápasu a zoči - voči ho parádne vychytal. v 56.minúte pekne zakombinovala dvojica Slovák - Baranovský a posledne menovaný strhol vedenie na našu stranu. Braňo Gálus naďalej neúnavne bojoval stredom ihriska, no strelu mu súperi buď zblokovali, alebo lopta minula ciel. Poisťujúci gól dal v samom závere Matej Mišo. Bol to tuhý boj do posledného hvizdu rozhodcu. Za dnešný výkon majú chalani veľkú pochvalu, pretože každý na ihrisku odviedol obrovský kus roboty a hlavne ukázali veľkú túžbu po vítazstve. Poďakovanie patrí aj súperovi a aj keď odišli bez bodového zisku, tak takéto zápasy sú zažitkom pre hráčov ako aj divákov. Skrátka nervák až do konca :)