sobota 11.3.2017 prípravný zápas o 13,00 v Šenkviciach

polčas: 0:1

Góly: Mišo 2, Gálus

Zostava: Nemochovský - Slovák, Ručka, Kotteš, Turcár - Baranovský, Gálus, Kravárik, Kramár - Mišo, Klokner
Striedali: Stríž, Banič, Houdek, Boháček, Kedro, Kulich

Domáci tréner nemal k dispozícii kompletný káder a dal príležitosť aj chlapcom z prípravky. Prvý polčas veľa vzruchu nepriniesol, viac sa bojovalo a viazla kombinácia. Naším chlapcom stále chýba väčší pohyb a musia na tom popracovať. Dve strely Baranovského brankár zneškodnil a strela Kramára išla mimo brány. Domácich šance zlikvidoval Nemochovský. Tesne pred koncom polčasu sa pekne uvolnil Matej Mišo a sám pred brankárom nezaváhal. V druhom polčase bolo vzruchu viac vypracovali sme si pekné príležitosti, ale ani Mišo, Turcár či Slovák brankára neprekonali. To sa podarilo až Braňovi Gálusovi po peknej individuálnej akcii stredom ihriska. Potom sa klasicky s našimi nervami pohral Denis no našťastie mu klučka na útočníka vyšla. Posledné slovo mal opäť Matej Mišo, keď hlavou upravil na konečných 3:0 pre Zvončín.