nedeľa 26.2.2017 prípravný zápas o 15,00 v Jaslovsýh Bohuniciach (umelá tráva)

3:5

polčas: 1:4

Góly: Mišo 2, Slovák, Klokner, Gálus

Zostava: Nemochovský, Stríž - Ručka, Kotteš. Banič, Turcár, Gálus, Mišo, Slovák, Klokner ( Kravárik, Kulich, Houdek, Kedro, Boháček, Kortiš )

Prvý polčas bol v našej réžii a hneď z prvej šance skóroval Slovák. O pár minút sa predral Mišo a strelou k vzdialenejšej žrdi nedal brankárovi šancu. Mali sme lepší pohyb ako súper čo sa odzrkadlilo na ďaľších šanciach no zostali nevyužité, tak prišiel trest v podobe gólu. Obrana si nerozumela a chlapci si tam zavadzali medzi sebou, lopta sa dostala k voľnému útočníkovi a ten zočí-voči Nemochovskému nezaváhal. Kľud na naše kopačky priniesol gól Bruna Kloknera a následná pekná strela Gálusa uzavrela polčasové skóre. Po polčase tréneri prestriedali a hra sa vyrovnala. Matej stríž predviedol tri ťažké zákroky, no rozohrávka mu robila problémy čo nás stálo zbytočné góly. Zápas si však hostia už nenechali pokaziť a Matej Mišo po úniku elegantne strelil piaty gól nášho mužstva. Bol to prvý prípravný zápas po zime, v ktorom sme predviedli slušný výkon, ale nevyvarovali sme sa viacerým chybám a na nich musíme popracovať.