Úvod » Turnaje

Turnaj ObFZ Trnava

publikované 31.01.2017

ObFZ Trnava organizoval halový turnaj žiakov

Po výbornom výkone keď. si chalani poradili so všetkými mužstvami tretej skupiny sme zaslúžene obsadili 1.miesto. GRATULUJEME!!!

Zvončín – Chtelnica 4:1
Skóre tohto zápasu otvorila Chtelnica v 5. minúte gólom Mateja Slabého. Onedlho však Zvončín skóre vyrovnal gólom Bruna Kloknera a pomaly sa dostával do vedenia ďalšími dvomi gólmi hráčov Branislava Gálusa a Olivera Kravárika. Chtelnica bojovala, ale Zvončín pokračoval vo výbornej hre ďalším gólom Branislava Gálusa. V 12. minúte zápasu prišlo k zraneniu kapitána Chtelnice, Matúša Machoviča, ktorý si v súboji o loptu zlomil ruku pri nešťastnom páde. Matúš tento úraz zvládol veľmi dobre a celá športová hala ho pri odchode podporila potleskom. Prajeme mu skoré uzdravenie.

Smolenice – Zvončín 0:3
Rovnako ako Chtelnica v predchádzajúcom zápase, ani Smolenice sa nedokázali so Zvončínom strelecky presadiť. Žiaci Zvončína naplno ovládli palubovku a nastrieľali Smoleniciam tri góly, z čoho dvakrát po sebe skóroval Milan Baranovský a v 13. minúte sa k nemu pridal aj Branislav Gálus.

Kopánka Trnava – Zvončín 1:5
V poslednom zápase medzi Kopánkou a Zvončínom sa rozhodovalo o prvom a druhom mieste, z ktorého vyšiel úspešnejšie Zvončín. Štyri neuveriteľné góly sa podarilo v zápase nastrieľať Milanovi Baranovskému, ktorý sa s celkovým počtom piatich gólov stal najúspešnejším strelcom 3. skupiny. Jeden gól do brány Kopánky pridal aj podobne úspešný spoluhráč Branislav Gálus, ktorý za turnaj zaznamenal štyri góly. Kopánke sa podarilo skórovať len raz vďaka gólu Viliama Blejštila, ale konečný výsledok to už neovplyvnilo. Zvončín tak obsadil prvé miesto, Kopánka druhé miesto.