Úvod » Turnaje

Turnaj v Šenkviciach

publikované 23.12.2016 (aktualizované 31.01.2017)

V sobotu 17.12. sa naše mužstvo predstavilo na halovom turnaji v Šenkviciach, kde sme si zmerali sily pre nás s neznámymi súpermi. Bez trénerskej dvojice, ktorá musela absolvovať školenie na predĺženie licencie, dostali za úlohu zvládnuť mančaft Kajo Banič st. s vedúckom. Aj keď sme sa umiestnili na predposlednom mieste, neodohrali chalani zlý turnaj. Vo všetkých zápasoch boli minimálne vyrovnaným súperom až v poslednom sme inkasovali poltucet, keď mužstvo stratilo nádej na lepšie umiestnenie. Počas celého turnaja musela "náhradná trénerská dvojica" miešať zostavou, keďže sa nám hlásili rôzne zranenia.

FC SLOVAN MODRA - TJ DRUŽSTEVNÍK ZVONČÍN    0:6

Gálus 4, Baranovský, Kravárik

Úvodný zápas na turnaji nám prihral najslabšieho súpera turnaja. Chalani svojmu súperovi nič nedovolili a okrem šiestich presných zásahov nedotiahli daľšie sľubné akcie do úspešného konca. Strelecky zažiaril Braňo Gálus, strelec štyroch gólov.

ŠK ŠOPORŇA - TJ DRUŽSTEVNÍK ZVONČÍN    2:0

Vyronaný duel, kde boli šance na oboch stranách boli úspešnejší hráči Šoporne. Tréner poznal odkial bude hroziť najväčšia hrozba a súperi si Braňa strážili počas celého zápasu. Napriek tomu sa mu podarila individuálna akcia a naservíroval gólovku na nohu Oliho, ale ten ju spálil, po tom súper nezaváhal a potvrdil druhým gólom svoju výhru.

ŠK ŠENKVICE - TJ DRUŽSTEVNÍK ZVONČÍN    1:1

Gálus

Náš najlepší zápas na turnaji. Favorita sme zaskočili hneď v úvode, kedy Braňo trafil presne. Domáci roztočili kolotoč, ale chalani sa zomkli a veľmi dobre sa doplňali. Čo sa cez nich dostalo zlikvidoval vynikajúci Denis v bráne, ktorý občas čaroval. Keď už rozhodca chcel písknuť koniec zápasu, nešťastne si zrazil loptu do vlastnej siete Kortiš.

IVÁNKA PRI DUNAJI - TJ DRUŽSTEVNÍK ZVONČÍN    2:0

Nezachytili sme úvod zápasu a inkasovali gól už v prvej minúte. Napriek tomu si chalani vypracovali šance, ale súperov brankár bol proti. Hráči ivánky predvádzali počas celého turnaja tvrdú hru, často na hranici pravidiel a aj v tomto zápase to občas iskrilo. Tak ako proti Špoporni sme pykali na zahodené šance a v závere inkasovali druhý gól.

NOVÁ DEDINKA - TJ DRUŽSTEVNÍK ZVONČÍN    6:1

Gálus

V poslednom zápase sme mohli zamiešať konečným umiestnením, no museli by sme vyhrat vyšším rozdielom. Opak bol pravdou, trojzápasová prestávka nám moc nepomohla a bolo to vidieť na celkovom pohybe hráčov. V polke zápasu už nebolo pochýb o víťazovi tohoto zápasu a chalani rezignovane čakali na záverečný hvizd rozhodcu.