polčas: 0:2

góly: 4´,60´Slovák, 22´Baranovský, 47´Gálus

Zostava : Nemochovský -  Ručka, Banič, Silný, Houdek -  Turcár (59´Boháček), Kravárik (70´Kedro), Gálus, Baranovský (49´Kulich)  - Klokner (69´B.Awaad), Slovák (68´Hinca)

Náhradníci : Boháček, B.Awaad, Kulich, Kedro, Stríž, Kučera

V poslednom kole tohto kalendárneho roku sme na pôde nepríjemného súpera nezaváhali a ukončili tak veľmi slušnú jesennú časť. Rýchly gól Slováka nás síce nenaštartoval podla predstáv a futbal bol viac bojovný ako pekný no Boban stihol do polčasu ešte zvýšiť náš náskok. Domáci nepríjemne hrozili z protiútokov, ale obrana s Denisom si dávala pozor. V druhom polčase sa Špačinciam podarilo znížiť na rozdiel jediného gólu, ale Braňova odpoveď prišla už o minútu. Domáca lavička aj tribúna boli dosť premotivované, čo si odniesol najmä hlavný rozhodca. Hráči sa snažili vrátiť sa ešte do zápasu a dvakrát opečiatkovali brvno. Posledné slovo mal Mato Slovák keď po peknej kombinácii v rohu ihriska stanovil konečný výsledok zápasu. Jesennú časť sme skončili na druhom mieste ligovej tabuľky s trojbodovým náskokom pred prenasledovateľmi, takže v klube môže vládnuť spokojnosť.