polčas: 1:1

góly: 42´,47´Gálus, 4´Klokner, 64´Slovák

Zostava : Nemochovský -  Ručka, Turcár, Silný, Houdek -  Kučera, Kravárik (62´Kortiš), Gálus, Baranovský  - Klokner, Slovák (68´Hinca)

Náhradníci : Boháček, B.Awaad, Kortiš, Kedro, Stríž, Hinca

Náročný súper, ťažký zápas, a zaslúžené tri body. Vedeli sme, že nás čaká tuhý boj o druhé miesto v tabuľke. Na škodu tohoto zápasu, bol slabý článok v podobe hlavného rozhodcu. Najskôr sa posunul úvodný výkop o pol hodinu, kým prišiel na štadión, potom všetci videli gól z dvojmetrového ofsajdu, len on nie a aby toho nebolo málo dlho nechával pustenú tvrdú hru hostí často na hranici pravidiel. Domáci išli rýchlo do vedenia keď Bruno Klokner pred brankárom nezaváhal. Veľa šancí sme si nevypracovali, bol to hlavne boj kto z koho. Hostia vyrovnali už zo spomínaného ofsajdu a do polčasu sa už skóre nemenilo. V druhom polčase zobral zodpovednosť na svoje plecia Brańo Gálus a dvomi gólmi v priebehu päť minút zlomil odpor hostí. Do konca sa potom už len dohrávalo. Sumár zápasu uzavrel Maťo Slovák po peknom prieniku Mareka Houdeka.