polčas: 1:3

góly: 5´,26´Slovák, 30´Gálus, 69´Turcár

Zostava : Nemochovský -  Ručka, Turcár, Silný, Banič (59´Houdek) -  Kučera, Kravárik, Gálus, Kortiš (27´ Baranovský)  - Klokner, Slovák

Náhradníci : Boháček, B.Awaad, Houdek, Kedro, Stríž, Baranovský

Zápas kedy sa nám moc herne nedarilo sme nakoniec dokázali dotiahnuť do víťazného konca. Maťova rýchlosť platila na domácich obrancov a v piatej minúte zoči-voči pred brankárom nezaváhal. Domácim sa však po chybe našej defenzívy podarilo vyrovnať, no už o tri minúty vyhral Slovák rýchlostný súboj s obrancom a strelou k vzdialenejšej tyčke dostal Zvončín opäť do vedenia.Po polhodine hry vyšla pekná kombinácia na ktorej konci bol Braňo Gálus a presnou strelou k tyčke nedal brankárovi žiadnu šancu. Ani po prestávke sa nepodarilo naštartovať mužstvo na plné obrátky a po rohu domáci znížili na rozdiel gólu. Keď po krídelnej akcii Braňa dosiahol tretí gól v zápase Maťo, radosť z hattrciku mu pokazil postranný rozhodca pre údajný ofsajd. Posledné slovo mal Alex Turcár, ktorý v závere poistil dôležité tri body.