6.kolo nedeľa 25.9.2016 o 12.30h

TJ DRUŽSTEVNÍK ZVONČÍN - TJ RUŽINDOL

15:0

polčas: 5:0

góly: 21´,46´,53´,55´,57´Klokner, 9´,17´,41´,48´Gálus, 19´,66´Slovák, 68´,69´Baranovský, 18´Kortiš, 52´Turcár

Zostava : Nemochovský (63´Stríž) -  Hinca (36´Baranovský), Ručka, Turcár, Banič (60´B.Awaad) - Kučera (62´Boháček) Kravárik (65´Kedro), Gálus, Kortiš   - Klokner, Slovák

Náhradníci : Baranovský, Boháček, B.Awaad, Kedro, Stríž

Ružindolu sme naložili debakel, ale prvý polčas sme hrali vyslovene zle. Hráči kazili ľahké lopty, viazla kombinácia a pohyb. Napriek tomu bol polčasový výsledok 5:0 pre domácich. Po polčase sa naša hra zlepšila a skóre začalo narastať. Strelecky sa presadili Bruno 5, Braňo 4, Maťo 2, Boban 2 a po jednom góle pridali Alex a Šimon. Treba však povedať, že veľa góloviek opäť zostalo nevyužitých. Po tomto kole sme sa posunuli na druhé miesto ligovej tabuľky, ak tam chceme zostať treba sa vyvarovať vlažnému začiatku ako v tomto zápase, makať naplno a priniesť z Bieleho Kostola tri body.