polčas: 0:3

góly: 16´, 44´Kučera, 30´,50´Slovák, 13´Klokner, 39´Baranovský, 58´Gálus

Zostava : Nemochovský -  Ručka (65´Boháček) Turcár, Silný, Banič - Baranovský (50´Hinca), Kučera (65´Kedro) Gálus, Kortiš (36´ Houdek)  - Klokner (65´B.Awaad), Slovák

Náhradníci : Šarkozi, Boháček, B.Awaad, Houdek, Kedro, Stríž, Hinca

Po domácej prehre s Bučanmi, sme si chceli napraviť chuť v Bohdanovciach. V prvom polčase Zvončín nehral podľa predstáv, no aj tak si chalani vypracovali trojgólový náskok.V druhom polčase sa výkon hostí zlepšil a bolo to vidieť aj na výsledku. Domácich sme počas celého zápasu k ničomu vážnemu nepustili. Ozdobou zápasu bol krásny gól Alexa Kučeru, keď spravil zo súperových hráčov štatistov a pohodlne skóroval. O góly sa postarali Kučo 2, Maťo 2, Bruno, Braňo a Boban.