polčas: 0:1

góly: 58´Klokner

Zostava : Nemochovský -  Ručka, Turcár, Silný, Banič (51´Houdek)- Kučera Kravárik, Gálus, Kortiš (30´Baranovský)  - Klokner, Slovák

Náhradníci : Baranovský, Boháček, B.Awaad, Houdek, Kedro, Stríž, Hinca

Štvrté kolo prinieslo zaujímavý zápas v ktorom sa stretlo prvé mužstvo z druhým. Kto zápas videl určite neľutoval. Obe mužstvá predviedli dobrý futbal a len viac kľudu a potrebného šťastíčka nás delilo od lepšieho výsledku z jedným top mužstvom našej ligy. Hoci hostia mali lepší pohyb už v úvode zápasu sme pohrozili my no bez gólového efektu. V 29.minúte sme nechali hosťujúceho hráča veľmi ľahko prejsť ihriskom, jeho dobrú strelu Denis síce vyrazil no z následnej dorážky sa presadil Rybanský. Po prestávke sme sa snažili o vyrovnanie no schladila nás hrubá chyba, kedy sme Bučanom darovali druhý gól. Napriek tomu domáci nezložili zbrane a bojovali ďalej. V 58. minúte Maťo Slovák potiahol loptu do šetnástky v súboji skončil na zemi, ale stihol ešte posunúť loptu Brunovi Kloknerovi a ten napálil loptu do sita. Hostia sa snažili rýchlo odpovedať a ich gólovú strelu krásne vykopol z brány Marek Houdek. Do konca zápasu sa pýtali do brány strely Bruna aj Braňa Gálusa no stále nám chýba kľud v zakončení. V zápase nedohrala hosťujúca sedemnástka, ktorá si už dlhšie svojimi zákrokmi aj správaním koledovala o žltú kartu. Nakoniec ho radšej tréner vystriedal. Bučany sa právom obávali do konca zápasu o výsledok, no žiaľ vytúžený vyrovnávajúci gól sa už nepodarilo streliť. Chalani však bojovali do posledného hvizdu a to ocenili aj diváci na tribúne a odprevadili ich do šatne potleskom.