polčas: 0:4

góly: 12´15´31´54´Gálus, 10´Slovák, 37´Kortiš, 42´Klokner (pen.)

Zostava : Nemochovský (68´Stríž) -  Ručka, Turcár, Silný, Banič (61´B.Awaad)- Kučera (57´Hinca) Kravárik, Gálus, Kortiš (37´Houdek)  - Baranovský, (36´Klokner), Slovák (68´Boháček)

Náhradníci : Klokner, Boháček, B.Awaad, Houdek, Kedro, Stríž, Hinca

V dohrávanom stretnutí druhého kola, cestovali naši hráči na trávnik Majchova. O súperovi sme veľa nevedeli, no chceli sme pokračovať vo víťaznom ťažení. Zvončania celý zápas dominovali nad súperom no predviedli festival zahodených šancí. V tomto prípade vyhral Maťo Slovák, ktorý síce otvoril skóre zápasu, no potom mu bola brána súperov zakliata hoci čistých tutoviek mal za dva zápasy dokopy. Snáď to tam začne padať už v ďalšom ligovom kole. Našťastie to padalo Braňovi Gálusovi, ktorý hlavne prvý polčas odohral vo veľkom štýle a zase bol hnacím motorom mužstva. Svoj parádny výkon korunoval štyrmi gólmi. Svoj prvý ligový gól za Zvončín zaznamenal aj Šimon Kortiš. Strelecká hviezda minulého kola Bruno Klokner nastúpil až v druhom polčase v ktorom bezpečne premenil pokutový kop. Už v nedeľu privítame jedno z najsilnejších mužstiev ligy a tam si nemôžeme dovoliť takéto zahadzovanie gólových príležitostí.