polčas: 4:0

góly: 9´,59´Slovák, 8´Kravárik, 11´Kučera, 34´Gálus, 43´Turcár

Zostava : Nemochovský -  Ručka, Turcár, Silný, Banič (58´B.Awaad) - Kučera (51´Hinca) Kravárik, Gálus, Kortiš (54´Boháček)  - Klokner, Slovák

Náhradníci : Hinca, Boháček, B.Awaad

Na prvý gól sme čakali do ôsmej minúty, obrovský chaos pred bránou na niekoľko pokusov dostal do bráni Oliver Kravárik. Už o minútu zvýšil na 2:0 Maťo Slovák a silnú päťminútovku ukončil Alex Kučera. Napriek hladkému priebehu sa domáci dosť trápili a komplikovali si život nepresnými prihrávkami. Ďaľšie náznaky šancí zostali nevyužité. Keď sa zdalo, že polčas sa už len dohráva, napriahol Braňo Gálus a strelou pod brvno uzavrel polčasové skóre. V druhom polčase bol práve Braňo kto vystrúhal pekné gólové prihrávky po ktorých Turcár so Slovákom uzavreli gólový účet. Brunovi dnes nebolo súdené napnúť sieť hosťujúceho brankára, napriek všetkým pokusom chýbal kúsok šťastia. Nevadí už o týždeň veríme, že mu to tam padne. Denis nemal veľa roboty a čo sa k nemu dostalo spoľahlivo vyriešil. Obranu si s prehľadom dirigoval Ondrej, ktorému po krídlach spoĺahlivo pomáhali Kajo s Jakubom. Kraje zálohy Šimon s Kučom odvádzali kopec súbojov a stred držali Oliver s Braňom. Hlavne Braňov výkon ukazuje kto bude v tejto sezóne hnacím motorom mužstva. Striedajúci hráči plynulo zasiahli do zápasu, navyšše Samo bol blizúčko k svojmu premierovému gólu. Ale to čo stačilo v tomto zápase, určite nebude stačit na silnejšieho protivníka. Hra bola často kostrbatá, pri nepresných prihrávkach sa vkrádala nervozita. Treba zopakovať posledných dvadsať minút, keď sme hrali na Slávii a bude to podstatne lepšie.