Úvod » Prípravné zápasy

Pred sezónou

publikované 02.08.2016

Nová sezóna pomaly klope na dvere, tak sa pozreme čo sa počas prestávky udialo v našom mužstve.

Po sezóne nás opustili dnes už dorastenci Lukáš Bocán a Matthias Harböck. Na hosťovanie do H.Orešian putuje Mlča. Odchod troch hráčov by sa dal nejako zvládnuť no veľkou úlohou bolo zabezpečiť si chlapcov ktorým skončila hosťovačka.

Postupne sme spečatili prestupy Denisa Nemochovského a Alexa Turcára. Nakoľko dnes prestup neni lacnou záležitosťou museli sme rozumne zvažovať míňanie finančných prostriedkov. Hosťovanie sme predlžili aj ďaľším hráčom základnej zostavy Jakubovi Ručkovi, Alexovi Kučerovi a Marcelovi Hincovi. Týchto chalanov by sme mali podpísať po sezóne.

Do žiackeho veku dorástli Oliver Kravárik, Karol Banič, hráči čo mali už v žiackom mužstve odohratých dostatočné množstvo zápasov a pripojili sa k nim nováčikovia Peter Kedro a Basil Awaad.

Podarilo sa uloviť aj nové tváre: Bruno Klokner (B.Kostol), Braňo Gálus (Suchá), hráči so skúsenosťami v trnavskom Spartaku by mali nahradiť odchádzajúcich dorastencov. V príchodoch sme ešte nepovedali posledné slovo, tak čakáme, že k nám ešte nejaká posila príde.

Od začiatku prázdnin mužstvo trénuje no zatiaľ sa nepodarilo nájsť súperov na prípravné zápasy. Tie ktoré boli dohodnuté nakoniec nevyšli. Dôvodom buď zlého počasia, alebo sme nenašli spoločný termín. Zúčastnili sme sa turnaja v H.Orešanoch a obsadili tam druhé miesto. Do začiatku súťaže chceme odohrať aspoň dva prípravné zapasy.

Do novej sezóny ideme s tým, že naďalej budeme preferovať kombinačný futbal do ktorého budú zapojení všetci hráči na ihrisku. Už sa nám to darilo minulú sezónu, no v tejto by mal byť herný prejav mužstva ešte výraznejší. V tabuľke chceme skončiť do piateho miesta. Pokiaľ sa nám budú vyhýbať zranenia tak naše ciele sú reálne a mali by to chalani zvládnuť.

ODCHODY: Bocán, Harböck, Mlča

PRÍCHODY: Klokner, Gálus, Kedro, B.Awaad

Trénerom sú k dispozícii hráči: Nemochovský, Ručka, Silný, Turcár, Houdek, Banič, Kučera, Kulich, Kravárik, Baranovský, Gálus, Slovák, Klokner, Šarkozi, Boháček, Hinca, Kedro, B.Awaad.

V prípade potreby si môžeme požičať chlapcov z prípravky. Macho, Vangel, Augustín, E.Awwad či Slezák už do žiackeho mužstva nakukli v minulej sezóne.