polčas: 0:1

góly: 53´Bocán, 63´Slovák

Zostava : Nemochovský -  Ručka, Turcár, Silný, Houdek - Kulich, Bocán, Kravárik, Baranovský (30´Banič) - Hinca, Slovák

Náhradníci : Banič

V poslednom zápase ligového ročníka sme sa chceli rozlúčiť víťazstvom. Lenže dlho sa nám nič nedarilo a škrípali sme na všetkých postoch. Keď si slabšiu chvľku vybral aj Denis a trestný kop z úctihodnej diaľky skončil pod brvnom, začala sa vkrádať aj nervozita. Striedanie Bobana za Kaja Baniča bolo prospešné a Kajo sa snažil rozhýbať spiacich spoluhráčov. Polčasová prestávka prišla vhod na schladenie hláv a prebratie nových pokynov od trénerov. V 53.minúte zobral Boco na seba zodpovednosť, keď  po samostatnej akcii a následnej presnej strele od tyčky vyrovnal. Potom prišiel nepodarený odkop hostí ktorý knokautoval Olivera rovno do tváre, ale ten po krátkom ošetrení statočne pokračoval v hre. Nakoniec sme sa dočkali aj vytúženého víťazného gólu, keď sa po Bocovej akcii presadil Maťo Slovák. Obsadili sme konečné 9. miesto v tabuľke, ktoré je vcelku dobrým umiestnením na náš prvý žiacky ročník.