góly: 30´35´51´Slovák, 13´45´Bocán, 48´70´Baranovský, 41´Harböck

žk: Silný

Zostava : Nemochovský -  Hinca (55´Boháček), Turcár, Silný, Houdek - Kučera, Bocán,  Kulich (65´Šarkozi), Baranovský  - Harböck, Slovák (55´Slezák)

Náhradníci : Boháček, Šarkozi, Slezák

Keď sme chlapcov chválili po minulom zápase, tak v tomto si zaslúžia dvojnásobnú pochvalu. Odohrali sme najlepší zápas od kedy máme žiacke mužstvo. Hráči úplne dodržali všetky pokyny trénerov a súpera do ničoho nepustili. Predviedli sme 70minút dobrého futbalu. Do kombinácií sa zapájali všetci hráči na ihrisku a všetci si zaslúžia pochvalu. Prvý hattrick za žiakov strelil Maťo Slovák a ukázal, že post útočníka mu sedí tak isto ako post obrancu. Prvý gól dal po peknom prieniku Boco, ku ktorému pridal v 45minúte aj druhý, keď trafil naozaj nádherne. Ďaľšie dva góly pridal Boban a treba povedať, že posledné zápasy hrá veĺmi dobre. Do streleckej listiny za zapísal aj Matthias, ktorý ku gólu pridal aj asistencie. Hlavne druhý gól vypracoval tak, že už sa to nedalo nepremeniť. Brankár podal štandartný výkon aj keď veľa roboty nemal. Krajný obrancovia Marcel s Marekom zahrali veľmi dobre a stred obrany Ondro s Alexom držali defenzívu na výbornú. Záloha - krídla Filip s Kučom behali, bojovali a potiahli veľa akcií po ktorých hrozilo nebezpečie pred súperovou bránou. No a zostali mi zhodnotit Boco s Bobanom. Obaja tvorili pomáhali ako v ofenzíve tak aj pri bránení a obaja si pripísali po dva góly. Po prestriedaní dostali možnosť hráči z lavičky a po zápase sme mohli byť všetci maximálne spokojní. Dnes je to dlhší komentár v ktorom som spomenul všetkych hráčov, ale kto ten zápas videl, tak mi musí dať za pravdu, že si chalani tú pochvalu naozaj zaslúžili.