polčas 0:1

góly: 30´Kulich, 47´Bocán. 48´Slovák, 60´Baranovský (pen.)

Zostava : Nemochovský -  Ručka, Turcár, Slovák Silný - Banič, Bocán, Kulich, Baranovský - Houdek (55´Boháček), Kučera

Náhradníci : Boháček

Počas celého zápasu sme mali jasnú prevahu no dlho sa nedarilo prelomiť defenzívu domácich. Po polhodine sa preháčkoval až pred brankára Boco, naservíroval Filipovi a ten pohodlne skóroval. V druhom polčase najskôr Boco zvýšil na 2:0 a o minútu vybojoval loptu Filip Kulich našiel nabiehajúceho Mata Slováka, ktorý nedal brankárovi šancu. Posledné slovo mal Boban, ktorý premenil penaltu po faule na Alexa Turcára.