polčas 0:0

góly: 39´Grosman, 39´Mitas, 40´Moravčík, 42´Čambal, 51´Debnár, 53´Ondruška

Zostava : Nemochovský -  Ručka, Bocán, Slovák Silný - Kravárik, Banič (63´Boháček) Kulich, Baranovský, Houdek  - E.Awaad (51´Hinca)

Náhradníci : Boháček, Hinca

Napriek prehre 6:0 sa chalanom nedá moc vyčítať. Uhrať bezgólovú remízu na pôde jasne najlepšieho mužstva celej súťaže je veľmi dobrý výsledok. Domáci síce tlačili a už do polčasu mohli rozhodnúť no bojovný výkon a skvelý Denis v bráne dlho odolávali. Cez prestávku bolo počuť domáceho trénera asi aj v druhej dedine a my sme vedeli čo nás čaká. Už sme nedokázali odolávať obrovskému tlaku Cífera a nakoniec odchádzame s "kanárom". Škoda, že sme inkasovali góly v krátkom časom rozpätí, inak mohol byť výsledok ešte prijateľnejší.