Úvod » Turnaje

Turnaj ObFZ Trnava

publikované 27.01.2016

Halový turnaj žiakov

V nedeľu sa po vydarenom turnaji prípraviek odohral aj halový turnaj žiakov. Opäť išlo hlavne o spestrenie zimnej prestávky a priateľské porovnanie síl medzi žiackymi družstvami. V skupine “A” mohli diváci sledovať najvyrovnanejšie zápasy a o jej víťazstve v prospech Slávie Trnava rozhodol len lepší vzájomný zápas.

Sumár výsledkov

Skupina A
Zvončín : Slávia 2:3
 ( Bocán, Turcár )
Dolná Krupá : Trakovice 3:2
Trakovice : Slávia 2:1
Zvončín : Dolná Krupá 2:6
( Bocán 2 )
Trakovice : Zvončín 3:3 ( Bocán, Turcár, Harböck
 )
Slávia : Dolná Krupá 4:2

1. Slávia 8:6 6 *
2. Dolná Krupá 11:8 6 *
3. Trakovice 7:7 4
4. Zvončín 7:12 1

* vzájomný zápas

Z našej strany to nebol moc vydarený turnaj a výsledky sú lepšie ako predvádzaná hra. Bolo vidieť, že chalani nemajú natrénované v hale. V prvom zápase sme sa pripravili o lepší výsledok sami, pretože prvá strela na brankára išla až v 9. minúte zápasu. Druhý zápas sme začali lepšie a ujali sa vedenia, no nakoniec sme po hrubých chybách dostali najväčší výprask. Aj v poslednom zápase sme si vypracovali dvojgólový náskok, ale aj ten stačil len na delbu bodov. Nerobíme z toho tragédiu aj keď na niektorých chalanoch bolo vidieť sklamanie. Treba si uvedomiť, že tento turnaj bol hlavne spestrením zimnej prípravy a išlo o to aby si chalani z chuti zahrali futbal.

Na turnaji nás reprezentovali: Nemochovský - Harböck, Silný, Slovák, Banič, Ručka, Kulich, Bocán, Turcár, Biro, Hinca, Boháček, Baranovský, Kravárik