polčas 0:2

góly: 38´,49´Pokopec, 26´Halada, 31´Sabo, 45´Popaďák

Zostava : Nemochovský (62´Mlča ) - Ručka (51´Macho) Harböck, Silný, Banič - Kravárik, Baranovský (50´Boháček) Kulich (62´Šarkozi), Turcár  - Houdek (36´Šimko), Augustín (45´Biro)

Náhradníci : Boháček, Mlča, Šimko, Šarkozi, Macho, Biro

Do posledného zápasu, sme nastúpili bez dvoch hráčov základnej zostavy a proti favorizovanému Spartaku nám moc šancí na úspech nezostávalo. Druhé mužstvo tabuĺky hralo prakticky na jednu bránu, no naši chlapci statočne odolávali tlaku súpera. Polčasových 0:2 je veľmi prijatelný výsledok. Pochvalu si zaslúži Kajo Banič, ktorý na poste krajného obrancu odviedol veľmi dobrý výkon a stihol aj párkrát "sprdnúť" starších spoluhráčov. No najväčšia hviezda zápasu bol bezpochyby brankár Denis Nemochovský, ktorý vynikajúcim výkonom zabránil oveľa väčšej prehre. Dovolím si tvrdiť, že chytil dobrých osem čistých gólov. V druhom polčase tréneri opät dali možnosť všetkým hráčom z lavičky a súper pridal ešte tri góly. Bojovnosť a nasadenie sa dá pochváliť. Žiaľ nedokázali sme podržať loptu na našich kopačkách a brankár Spartaka sa mohol v bráne aj opalovať. Novembrových dvadsať stupňov by mu to aj umožnilo.