nedeľa 01.11.2015 - 11.kolo

OFK BUČANY - TJ DRUŽSTEVNÍK ZVONČÍN

5:1

polčas 3:0

góly: 18´Očkovský, 20´Drinka, 32´Gajda, 50´Krajčovič, 69´Jančovič - 55´Harböck (pen.)

Zostava : Nemochovský - Ručka, Harböck, Slovák, Silný - Kravárik, Bocán, Kulich (61´Banič) Turcár (67´Boháček)  - Houdek (36´Augustín), Baranovský (67´Šimko)

Náhradníci : Boháček, Mlča, Šimko, Banič, Augustín

Domáci boli papierovým favoritom, no dlho sme odolávali. Rýchle krídla nám robili problémy celý zápas a obrana s brankárom boli v stálej pohotovosti. Držali sme výsledok do 18.minúty keď Bučany po krídle potiahli akciu a následnú prihrávku do šestnástky upratal Očkovský. Už o dve minúty bolo 2:0, keď krásne s priameho kopu trafil Drinka. Do polčasu sa opakovala krídelná akcia, tentokrát z druhej strany a bolo vymalované. Do druhého polčasu sa tréneri snažili vrátit mužstvu sebadôveru, preskupili formácie a aj vďaka poĺaveniu domácich sme si vypracovali pár šancí. Ďaľšia, akcia s dlhým nákopom z vlastnej obrany do priestoru, kde sa presadil rýchlonohý Krajčovič, dala jasne najavo, že na lepší výsledok nemôžeme ani pomýšlať. Síce Matthias z penalty zaznamenal čestný úspech Zvončína, posledné slovo mal domáci Jančovič, ktorý spečatil na konečných 5:1