polčas 0:1

góly: 36´Silný, 61´Turcár - 8´Vadovič

Zostava : Mlča -  Ručka (61´Šimko ) Harböck, Slovák, Silný - Kravárik, Bocán, Turcár, Baranovský (64´Augustín)- Nemochovský (25´Houdek), Kulich

Náhradníci :  Benovič, Šimko, Houdek, Augustín, Hinca

To zase bolo nervov! Najhoršie je, že chalanom sa po hernej stránke ťažko dá niečo vyčítať. Videli sme množstvo pekných futbalových kombinácií, veľké množstvo šancí, ale našou nočnou morou je koncovka!  V zápase sme mali držanie lopty dobrých 80% stále sa hralo na jednej polovici. Kým sa namordujeme na gól súper spraví jeden vydarený brejk a už prehrávame. V prvom polčase to boli dva brejky, našťastie ten druhý skončil na brvne. Do druhého polčasu sa naši chalani ešte viac zakusli do súpera a bolo vidieť, že zápas chcú otočiť. Kým hostia sa spoliehali iba na najrýchlejšieho hráča a postupne si ho sami uštvali, u nás ťahalo celé mužstvo. Streleckú smolu prelomil Ondro Silný keď hlavou doklepol vyrazenu loptu do siete. Aj naďalej sme pokračovali v trestuhodnom zahadzovaní šancí. Našťastie Alex Turcár napriahol presne k tyčke a zaslúžene sme viedli. Keď samo Šimko v tutovke trafil iba tyč, tak sme trpli do konca zápasu o body. Tentokrát sme to zvládli, ale boli to nervy na striedačke a aj v hladisku.