polčas 0:3

góly: 21´,30´,66´,68´Hladký, 32´Tančok,53´Honišek

Zostava : Nemochovský -  Ručka, Harböck, Slovák (50´Hinca), Silný - Kravárik, Bocán, Turcár, Baranovský   - Houdek (66´Šimko), Kulich (45´Augustín)

Náhradníci :  Mlča, Šimko, Banič, Augustín, Biro, Hinca

Zápas sa dá prirovnať k nedávnemu duelu proti Slavii. Naši chalani si zatiaľ nedokážu poradiť s hráčmi o dva až tri roky staršími. Ten rozdiel je nielen vo výške, ale hlavne sile a samozrejme skúsenostiach. Nehrali sme až tak zle snažili sme sa o kombináciu no nie všetci naši hráči sú schopní zvádzať ťažké súboje v nerovných bojoch. (zámerne nechávam väčšie fotky, aby bolo vidieť ten rozdiel) Ale k zápasu, ak by sme sa vyhli dvom pasážam, kedy sme dostali za dve minúty dva góly výsledok by bol pre nás prijatelnejší. Denis lovil prvýkrát loptu zo siete až v 21. minute no po polhodine hry to boli dva góly za dve minúty. Aj keď sa chalani snažia v súboji toho protihráča nemajú šancu pretlačiť, treba si uvedomiť, že ak chceme uspieť musíme ísť ešte viac do kombinácie. Hneď na začiatku druhého polčasu si svoje odtrpel na ihrisku Maťo Slovák. Najskôr musel byť ošetrený po faule a v krátkom časovom slede ho knokautovala delovka zo súperovej kopačky. Nasledovalo striedanie a svoju premiéru si odkrútil Marcel Hinca. Druhý polčas bol ako cez kopirák gólov! Zase tam bola tá dvojminútovka, ale treba uznať, že štvorgólový strelec zápasu Hladký sa zase až tak nepredviedol, pretože dokázal zahodiť daĺších 7-8 tutoviek. Pre nás to sú však veľmi dôležité zápasy čo sa týka naberania skúseností. Hlavne treba zabudnúť na strach, nepozerat a nepremerávať si súpera už pri rozcvičke, treba vedieť rany prijať, ale na druhej strane aj rozdať. Ak budeme hrávať bojazlivo, veľmi umožníme súperom cestu za víťazstvom.