nedeľa 04.10.2015 - 7.kolo

TJ DRUŽSTEVNÍK ZVONČÍN - TJ ŠPAČINCE

4:3

polčas 3:3

góly: 5´Rác vlastný, 7´Harböck pen., 21´Turcár, 66´Baranovský - 9´Potocký, 26´Jurányi, 34´Haršányi

ŽK: Dobrovodský ( Špačince )

Zostava : Mlča -  Šarkozi (36´Augustín), Harböck, Nemochovský, Silný - Kravárik, Bocán, Turcár, Ručka (63´Šarkozi)  - Houdek, Kulich (63´Baranovský)

Náhradníci : Boháček, Benovič, Baranovský, Vangel, Banič, Augustín, Biro

Začiatok zápasu nám vyšiel nad očakávanie a v siedmej minúte sme mali dvojgólový náskok. Najskôr si hostia dali vlastenca a potom Matthias premenenou penaltou poistil rýchle vedenie. Hoci sme mali súpera papierovo poraziť no Špačince nám nič nedarovali a už o dve minúty znížil Potocký. Alex Turcár nám vrátil dvojgólové vedenie, ale to sa nepadarilo udržať a do polčasu bolo vyrovnané. V druhom polčase sa domáci snažili strhnúť víťazstvo na svoju stranu no dlho sa nedarilo prekonať Pančíka v bráne hostí. nakoniec mal šťastnú ruku tréner, keď poslal v 63.minúte na ihrisko Miňa Baranovského a ten sa mu už za tri minúty odvďačil víťazným gólom.