nedeľa 20.08.2015 - 5.kolo

TJ DRUŽSTEVNÍK ZVONČÍN - SLÁVIA TRNAVA

0:8

polčas 0:3

góly: 23´,57´Valent, 10´Miko, 33´Jankech, 45´Ďureje, 55´Róth, 68´Rogovský, 70´ Vanek

Zostava : Nemochovský -  Biro (36´Banič), Harböck, Slovák, Silný - Kravárik, Bocán, Turcár (66´Boháček), Baranovský (63´Šarkozi)  - Houdek (66´Benovič), Kulich (45´Augustín)

Náhradníci : Boháček, Benovič, Mlča, Šarkozi, Banič, Augustín

Zápas vyznel jednoznačne pre trnavskú Sláviu, teda skôr výsledok. Pretože ten je pre našich chlapcov krutý. Nezačali sme zle a boli sme vyrovnaným súperom, no rozhodol vekový a tým pádom aj silový rozdiel medzi obomi mužstvami. Trnavské mužstvo malo v základnej zostave až piatich hráčov starších ako štrnásť rokov a ten rozdiel bol cítiť. Napriek tomu sme polčas odohrali vcelku slušne, hoci trikrát inkasovali, skúšali sme sa dostávať na dostrel súperovej brány. Strely však  neboli moc nebezpečné, pretože ich brankár bez väčších problémov zneškodnil. Cez prestávku tréneri porozhadzovali zostavu s cielom oživiť hru a dá sa povedať, že sa to aj podarilo. Príležitosti mal Baranovský aj Harböck. Škoda pre nás, že zostali nevyužité. Zlom prišiel, keď sme v rozpätí dvoch minút inkasovali dva góly z dosť velkej dialky. Potom sa už, len zápas dohrával, zahrali si náhradníci a súper ešte upravil výsledok do konečnej podoby. Keby sme mali vo svojich radoch aspon 2-3 starších hráčov výsledok by vyzeral úplne inak. Lenže futbal sa na keby nehrá a tak si naši mladíci museli vypiť kalich horkosti až do dna.