utorok 15.09.2015 - 13.kolo (predohrávka)

polčas 0:0

góly:

Zostava : Nemochovský - Ručka (47´Biro) Harböck, Slovák, Silný - Kravárik, Bocán, Kulich, Turcár  - Houdek (66´Šimko), Baranovský

Náhradníci : Boháček, Benovič, Šimko, Mlča, Šarkozi, Banič, Biro

Kritika z minulého zápasu chalanom pomohla a v Dechticiach predviedli ten výkon aký chceme od nich vidieť. Snažili sa ísť do kombinácie, pomáhali si a bojovali do konečného hvizdu rozhodcu. Zápas bol vyrovnaný a dlho si žiaden z brankárov poriadne nesiahol na loptu. Za domácich to skúšal hlavne Ladvenica, ale veľa jeho pokusov končilo mimo našej brány. Jedna strela mu vyšla, ale zastavilo ju brvno. Naše kombinácie končili, väčšinou ešte pred domácim brankárom, pretože zvončianskych útočníkov s prehľadom ubehal najlepší domáci hráč Púdela. Žiaľ chýba nám rýchlonohý útočník, ktorý by dokázal utiecť obrane a zakončil. V poslednej minúte prvého polčasu Bocovu gólovú strelu zlikvidoval brankár. V druhom polčase sme začali svižnejšie a častejšie zamestnávali domácu obranu, ale bez gólového efektu. Museli sme však stále byť v pozore, pretože Dechtice tiež hrozili a Nemochovský ukázal, že bol dobrou posilou do mužstva. V záverečných minútach zápasu nás domáci pritlačili, ale gól sa nepadarilo streliť žiadnemu hráčovi a zrodila sa zaslúžená remíza.

Hodnotenie trénera: Po minulotýždňovom dá sa povedať že povinnom vitazstve nás čakal súper o ktorom sme prakticky nič nevedeli.Prvý polčas sa odohrával viacmenej medzi šestnástkami s prevahou šanci na domácej strane.Do 2. polcasu sme nastúpili oveľa aktivnejšie predvádzali sme kombinačný futbal a už sa to začinalo podobať na to čo by sme chceli hrat.V ofenzíve sme sa ale nepresadili nakoľko nám chýbala potrebná rýchlosť a kľud v zakončení takže sa zrodila zaslúžená remíza.