Zvončín - Cífer 0:14

nedeľa 23.08.2015 - 1.kolo

TJ DRUŽSTEVNÍK ZVONČÍN - ŠK CÍFER 1929

polčas 0:7

góly: 26´,31´,37´,42´, 46´Cíferský, 30´,39´,69´Grossman, 19´,25´Bachratý, 8´Roman, 11´Holúbek, 44´Kiss, 67´Kovačíč

Zostava : Mlča - Banič (54´Ručka), Harböck, Slovák, Silný - Baranovský,(59´Houdek) Kravárik, Bocán,(62´Macho) Kulich (65´Benovič)  - Šimko (49´Augustín), Turcár

Náhradníci : Boháček, Benovič, Augustín, Vangel, Houdek, Ručka, Macho,

Privítali sme na domácom trávniku jedno z najlepších mužstiev súťaže, ktoré zatiaľ valcuje svojich súperov, aj s najlepším strelcom Cíferským. Naše odhodlanie potrápiť Cífer, však zostalo niekde v kabíne a hostia od začiatku predvádzali hru, ktorou nás rozobrali a nedali nám minimálnu šancu na lepší výsledok. Ondrej Cíferský potvrdil povesť kanoniera a pripísal si päť golov! Lenže hra nebola o jednom strelcovi, ale o celom vyváženom kolektíve. Našim chalanom snahu uprieť nemožno, ale prvýkrát sme nastúpili proti súperovi, ktorý napádal celý zápas, nenechal nám kúsok priestoru a tým pádom sme nedokázali podržat loptu a preťažená obrana robila chyby na ktoré sme doplácali gólmi. Samozrejme nemôžeme všetko hodiť na obranu, pretože, keď je mužstvo celých 70. minút pod stálym tlakom tak sa chybám vyhnúť nedá. Naše odkopnuté lopty s prehľadom zbieral Tomáš Grossman a okrem hattricku zásoboval mužstvo loptami po ktorých vznikali ďaľšie šance. O priebehu zápasu hovorí, že za celý čas sme ani raz nedokázali vystreliť na súperovu bránu.

Naši chlapci majú svoju kvalitu a tento súper bol nad naše sily. Treba sa poučiť a aj napriek nepriaznivému vývoju ukázať čo v nás je. Neskloniť hlavy nech si súper robí čo chce. Nezbavovať sa lopty, ale ukázať sa vypýtať si ju a podržať. Toto všetko vieme, no v tomto zápase to jednoducho nešlo. Hlavy hore!!! Už v najbližšom ligovom kole, musíme presvedčiť, že aj my vieme hrať pekný kombinačný futbal!

Hodnotenie trénera: Bola to škola pre chalanov, prehrali so súperom lepším vo všetkých činnostiach. Pohyb, práca s loptou atd. Čaká nás veľmi veľa práce aby sme dosiahli aspoň ich úroveň, ale potenciál v našom mužstve je.

Osobný profil martintt | 07.09.2015 8:59
Chalani hlavy hore!!! Aj prehry patria k futbalu. Treba na sebe ešte viac zamakať, každý z Vás vie kde má svoje nedostatky, treba sa s nimi popasovať nielen na tréningu, ale aj doma vo voľnom čase... Vieme, že futbal hrať vieme, takže sa treba z tej prehry otriasť, poučiť sa a ideme ďalej. Sme jedno mužstvo, jedna rodina spolu vyhrávame a spolu prehrávame, ale nikdy sa nevzdáme. ZVONČÍN DO TOHO!!!