Kátlovce - Zvončín 1:3

nedeľa 30.8.2015 o 14.30 - 2.kolo

TJ FC KÁTLOVCE  -   TJ DRUŽSTEVNÍK ZVONČÍN

polčas 0:2

góly: 48´Jarábik - 5´Biro, 32´Baranovský, 41´Harböck (pen.)

Zostava : Mlča - Banič, Harböck, Slovák, Silný - Baranovský, Kravárik, Kulich, Turcár  - Biro (60´Boháček), Augustín

Náhradníci : Boháček, Vangel, Houdek

Vo veľkej horúčave sme začali lepšie a už v 5.min. Alessandro zo skrumáže strelil náš prvý gól. Bolo to presne podľa pravidla nedáš-dostaneš, pretože chvíľku predtým Mlča po rohu vytiahol loptu na brvno našej brány. Predvádzali sme pekný kombinačný futbal a opäť si vypracovali množstvo gólových šancí. Po vysunutí Augustína sa rútil sám na brankára Turcár no domáci brankár ho vychytal. Potom pohrozili opäť Kátlovce a rýchly protiútok zastavila tyčka Mlčovej brány. Po polhodine hry napriahol Baranovský z veľkej vzdialenosti a nedal domácemu brankárovi šancu. Domácich strela skončila opäť len na tyči a Slovákovu peknú strelu spoza šestnástky vytiahol brankár na roh. V druhom polčase sa obraz hry nezmenil a po faule na Baranovského premenil penaltu Matthias Harböck. V oficiálnom zápise rozhodca pripísal gól Ondrejovi Silnému, ale my vieme, že strelcom bol Matthias. Ďaľšia peknú akciu po krídle a následnú bombu z Miňovej kopačky zastavilo brvno. V 48.min. sa dostali k slovu domáci a Jarábik z blízka doklepol loptu za Mlčov chrbát. Ďaľšie šance Kulicha, Turcára či striedajúceho Boháčka zostali nevyužité. Zápas mohol skončiť kľudne 8:3 pre nás, ale napriek zahodeným šancám odchádzame domov spokojní.

Hodnotenie tréneraNapriek zahodeným šanciam musím mužstvo pochváliť. Videli sme pekný kolektívny výkon a množstvo pekných kombinácií. Hráči sa doplňali a pomáhali si. Dnes sa nedá vyzdvihnúť žiaden jednotlivec, pretože všetci hráči bojovali naplno až do záverečného hvizdu.