polčas 1:0

góly: 17´Bocán. 67´Augustín - 46´Silný, 59´Bobák, 62´Haršányi

Zostava : Mlča - Banič (13´Kravárik), Harböck, Slovák, Biro - Baranovský, Silný, Bocán, Kulich  - Šimko (44´Augustín), Turcár

Náhradníci : Boháček, Benovič, Augustín, Vangel, Kravárik

Na úvod sme odohrali smolný zápas, pretože šancí bolo na našej strane viac ako dosť. V prvom polčase sa k zakončeniu dostal dvakrát Šimko, no neskoroval. Dobrú príležitosť mal aj Alex Turcár strele však chybala razantnosť. Súper pohrozil priamym kopom, keď dobre reagoval na tečovanú strelu domáci brankár Mlča. V 17. minúte sa prezentoval Lukáš Bocán peknou individuálnou akciou a utešenou strelou otvoril účet zápasu. V druhom polčase hostia dokázali trikrát skórovať. Bolo to pri skrumáži, alebo nedôraznom odkope obrany. Tuto musíme zapracovať a vzniknuté situácie riešiť nekompromisne. Treba spomenúť ešte pred tými gólmi pekný priamy kop Baranovského, ktorého vychytal hosťujúci brankár Šuran. Stále sme trestuhodne zahadzovali šance, Baranovského akcii chýbali centimetre a Filipovi Kulichovi väčší dôraz. Takto sme si prešustrovali úvodné body v súťaži, pretože striedajúci Augustín, už len upravil na konečných 2:3

Hodnotenie trénera: Dnes sme zbytočne stratili body. Šancí bolo dosť, oveľa viac ako na strane hostí. Potešilo pár pekných kombinácií no to finálne zakončenie zatiaľ nevychádza podľa predstáv. Chýba nám agresivita vrhnúť sa do vzniknutej šance a chladnokrvné zakončenie. Chalani sa musia prestať báť ísť do súbojov a to sa potom odzrkadlí aj v zápasoch a na výsledkoch. Brankár si musí viac kričať nech nevznikajú zbytočné rohy a následné šance súpera. A ešte jedna podstatná vec ak aj priebeh zápasu nevychádza podľa predstáv, nesmieme skloniť hlavy, ale vyburcovať sa a zabojovať o výsledok.